Novus Denetim

Sibel ÜÇÜNCÜ

1986 yılında İ.Ü İşletme Fakültesi'nden mezun olup, aynı yıl İ.Ü İşletme İktisadı Enstitüsü'nün Uluslararası Finans (İngilizce) programını tamamladı.

1987 yılında HEMA Endüstri A.Ş'de maliyet muhasebesi uzmanı olarak başladığı iş hayatına Japon Sumitomo grubuna bağlı Marubeni Corporation'da ticari muhasebe sorumlusu olarak devam etti.

1991 yılından itibaren Volkswagen Bordnetze GmbH'in  Türkiye'deki kuruluşu olan Volkswagen Elektrik Sistemleri A.Ş'de finansman sorumlusu, ticari muhasebe koordinatörü, muhasebe müdürü ve mali işler grup müdürü olarak görev yaptı.

1999 yılında mali müşavirlik sertifikasını, 2015 yılında da bağımsız denetçi sertifikasını aldı.

Yirmi yılı aşan profesyonel iş hayatı boyunca sayısız eğitim, seminer, workshop vb. çalışmalara katıldı. Yurt içi ve yurt dışında şirket kuruluşu, ERP sistemlerinin kuruluşu ve yönetimi, risk değerlendirmeleri, şirket değerlendirmeleri, satın alma, birleşme/devir, yatırım teşvikleri, KDV iadeleri vb. projelerin sorumluluğunu üstlendi, iş hayatı boyunca TNS, US GAAP ve IFRS formatlarında raporlama yaptı. 2011 yılından itibaren çalışmalarını kurucusu olduğı NOVUS Denetim ve SMMM LTD Şti. nde sürdürmektedir.

Ana iş hedefi; edindiği benzersiz deneyimleri ve bilgi birikimini, ihtiyaç sahibi müşterilerin hizmetine sunmak ve tüm mali konularda çözüm ortağı olmaktır.

1967 doğumlu, evli ve bir çocuk sahibidir.

Mükemmel derecede İngilizce ve iyi seviyede Almanca bilmektedir.